Dekoracja eventowa - figura 3D ze styroduru

Figury przestrzenne wycinane ze styroduru. Łączone bez kleju puzzle 3D

Trójwymiarowa figura doskonale sprawdza się jako reklama wizualna.


Świetnie będzie wyglądała jako element wystroju witryny sklepowej. Przyciągnie uwagę Twoich Klientów jako dekoracja eventowa. Jest to też oryginalny element dekoracji wnętrza. Nasza figura ze styroduru powstała na zamówienie Klienta. Był to główny element projektu stoiska targowego - spełnił - spełnił swojej zadanie w 100%.


Etapy tworzenia wolnostojącej figury ze styroduru?

Figura 3d prezentująca rzeźbę konia została wykonana bez użycia kleju. Wszystkie elementy (ponad 100 sztuk) – pasowały do siebie idealnie. Model został złożony na zasadzie puzzli 3D. Precyzyjnie wycięliśmy wszystkie elementy na wielofunkcyjnym ploter frezująco-tnący. Nasz ploter do cięcia tworzysz sztucznych jest wyposażony w trzy niezależne głowice. Dzięki temu można wyciąć lub wyfrezować przeróżne elementy w wielu typowych i nietypowych materiałach. Duża powierzchnia robocza stołu (2200x4250 mm) umożliwiła wykonanie powyższego modelu konia w dużym formacie – wielkość figury to aż 190x50x50cm.


Co to jest styrodur? Czyli kilka słów o samym materiale.

Materiał, z jakiego powstała prezentowana figura 3D składa się ze spienionego polistyrenu, potocznie nazywanego styrodurem. Jego powierzchnia jest gładka (okleina PCV), co stanowi jego ogromny walor estetyczny i ułatwia wkomponowanie go w otoczenie. Polistyren ekstrudowany to materiał twardy i odporny na wilgoć.


Co można zrobić ze styruduru?

Styrodur doskonale nadaje się do wykonywania trójwymiarowych figur geometrycznych oraz figur 3D. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja eventowa lub dekoracje bożonarodzeniowe. Jego atutem jest też fakt, że jest lekki, dużo lżejszy niż spienione pcv. Można go podwieszać, oklejać, zadrukować bezpośrednio (druk UV) i ciąć. Ten wdzięczny materiał, podobnie jak plexi, doskonale poddaje się obróbce, stąd możliwość tworzenia wielobarwnych form przestrzennych. Jeśli chcesz stworzyć przyciągającą uwagę reklamę przestrzenną lub zwracająca uwagę dekoracje eventową to jest to jeden z lepszych materiałów do tego celu.


Kliknij poniżej i opisz swój pomysł. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wyceń projekt ico right

Nasze usługi

Zajmujemy się cięciem i frezowaniem, posiadamy specjalistyczny park maszynowy do druku (UV, sublimacja) i obróbki wykańczającej (szycie, zakuwanie oczek, laminowanie, gięcie, POS).

Cięcie

Cięcie

Cięcie – pozwala na wycinanie różnego rodzaju komponentów o skomplikowanych kształtach w materiałach miękkich typu tkaniny, pianki, gumy, tektura itp.

Czytaj więcej
Grawerowanie

Grawerowanie

Grawerowanie – proces pozwalający na umieszczenie wzorów, tekstów, ornamentów lub jakichkolwiek innych obrazów na dowolnej powierzchni.

Czytaj więcej