Usługi frezowania: sklejki na wymiar, docinanie płyt kompozytowych, MDF, dibond

Frezowanie dibondu, HPL, drewna, plexi czy PVC .Frrezowanie płyt wiórowych,  MDF-u i sklejki

Usługa frezowania

Frezowanie płyt na wymiar – dzięki wyposażeniu naszej firmy w profesjonalny park maszynowy jesteśmy w stanie zapewnić realizację wysokiej jakości projektów z zakresu usług CNC – skutecznego i nowoczesnego sposobu obróbki różnych materiałów.

Frezowanie wykonujemy na podstawie pliku przesłanego przez Klienta na maszynach typu ZUND i AXYZ.

Moduł frezujący maszyny Zund stosowany w naszym warsztacie został zaprojektowany, w ten sposób, aby spełniać nieustannie wzrastające wymagania produkcji w trybie 24/7. Moduł frezujący o mocy 1kW stosujemy do obróbki sztywnych tworzyw sztucznych, płyt MDF czy płyt kompozytowych. Moduł ten stanowi doskonałe uzupełnienie wszechstronnych ploterów tnących Zünd oraz umożliwia łatwą i szybką zmianę trybu pracy pomiędzy cięciem a frezowaniem.

Zalety modułu:
  • Efektywne odsysanie pyłu, aktywne chłodzenie powietrzem
  • Kompensacja pozwala na frezowanie na nierównej powierzchni
  • Opcjonalny system MQL Minimal Quantity Lubrication rozwiązuje problem frezowania aluminium
  • Przeznaczony do produkcji 24/7
  • 1 kW wysokoobrotowy silnik zapewnia dużą szybkość frezowania

Wykonujemy m.in. usługę frezowania dibondu. Czym jest ten materiał? Dibond to płyta kompozytowa, która dzięki swoim właściwościom znajduje niezwykle szerokie zastosowanie, na przykład w branży reklamowej. Świetnie sprawdza się do realizacji różnych graficznych projektów. Dzięki odporności na czynniki atmosferyczne, chemiczne oraz wilgoć może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Warstwowa struktura tej płyty składa się z piankowego rdzenia z XPS otoczonego aluminiowymi blachami. Frezujemy na zlecenia Klientów m.in. szyldy, stojaki, tabliczki, stoiska wystawowe, aranżacje wnętrz sklepowych czy osłony grzejnikowe (więcej o samym materiale i zastosowaniu znajdziesz w zakładce - dibond)

Oferujemy także usługę frezowania plexi – która może mieć mnóstwo oryginalnych efektów. Szkło akrylowe, potocznie nazywane plexi jest odporne na światło i elastyczne. Zastosowanie znajduje na przykład w budownictwie, branży reklamowej czy w architekturze wnętrz. Z plexi wykonywane są m.in. ekrany przeciwhałasowe, elementy ekspozycji, a także transparentne elementy wystroju.

Oferujemy także usługę frezowania płyt wiórowych i MDF-u czy płyt PCV.

Ponadto frezowanie sprawdza się doskonale w przypadku każdego materiału drewnopochodnego lub tworzywa sztucznego, które wymaga precyzyjnej i dokładnej obróbki. Mowa tu m.in. o frezowaniu sklejki. Dzięki temu możemy zaoferować cięcie formatek ze sklejki. Stosowanie tej metody pozwala również na wycinanie w sklejce praktycznie dowolnych wzorów.


Kliknij i opisz nam swój projekt. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wyceń projekt ico right

Usługi

Sprawdź nasze inne usługi.

Gięcie termiczne

Gięcie termiczne

Gięcie termiczne – nowoczesna giętarka pozwala nam na zaoferowanie naszym Klientom usługi profesjonalnego gięcia materiałów, takich jak plexi, PCV, poliwęglan, HIPS.

Czytaj więcej
Grawerowanie

Grawerowanie

Grawerowanie – proces pozwalający na umieszczenie wzorów, tekstów, ornamentów lub jakichkolwiek innych obrazów na dowolnej powierzchni.

Czytaj więcej