Cięcie pianki, tkanin i tektury

Cięcie plexi, dibondu, HPL, PVC. Cięcie płyt wiórowych, MDF-u oraz poliestru.

W naszej ofercie znajdziesz cięcie tkanin, pianki i tektury. W parku maszynowym posiadamy specjalistyczne narzędzia w postaci noży oscylacyjnych. Gdy połączymy je z bardzo dużym obszarem roboczym stołu plotera (maksymalnie 320 x 340 cm), to możemy Ci zagwarantować precyzyjne wynikanie skomplikowanych kształtów z różnego rodzaju komponentów.

Nóż oscylacyjny daje możliwość wycinania dowolnych kształtów z podatnych na uszkodzenie i elastycznych materiałów. Możemy wśród nich wymienić między innymi: płyty piankowe, gumy, tkaniny, a nawet tekturę. Łatwość rozcinania tych materiałów przez nóż oscylacyjny to jedno. Natomiast Tobie jako klientowi pewnie o wiele bardziej zależy na wysokiej jakości krawędzi. I właśnie to możemy Ci zagwarantować.  Cięcie tkanin, pianki i tektury może być dla Ciebie wyjątkowo przydatne, jeżeli działasz w branży obuwniczej, odzieżowej, czy reklamowej.

Oferowane przez nas usługi kierujemy również do osób zajmujących się produkcją opakowań kartonowych. Cięcie tektury przyda Ci się też w sytuacji, gdy rozkręcasz nowy biznes wysyłkowy i potrzebujesz niewielkiej ilości opakowań kartonowych. Nie zawsze kupowanie ich w hurtowni opakowań jest opłacalne dla początkującego przedsiębiorcy. I właśnie wtedy z pomocą przychodzimy MY. Posiadamy plotery wyposażone w głowice bigujące. Dzięki nim, łatwiej jest zginać materiał w określonym miejscu i na przykład tworzyć z niego pudełka. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że cały proces odbywa się mechanicznie. Możesz liczyć na to, że zrealizujemy Twoje zamówienie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis świadczonych przez nas usług.

Cięcie pianki

Na czym polega cięcie pianki poliuretanowej? Pewnie doskonale wiesz o tym, że ten materiał jest obecnie wykorzystywany w bardzo wielu branżach. Najczęściej jednak pianki poliuretanowej używa się do dobrego zabezpieczenia towarów w czasie transportu. Oferujemy bardzo precyzyjne cięcie pianki poliuretanowej. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do cięcia pianki poliuretanowej wykorzystujemy Ploter Zünd. Ta maszyna charakteryzuje się naprawdę szwajcarską precyzją cięcia. Zostały w niej zastosowane innowacyjne technologie. Działa ona na podstawie oprogramowania Zünd Cut Center. Dzięki niemu, maszyna jest nie tylko wyjątkowo dokładna, ale również precyzyjna.

Pozwala nam ona na cięcie pianki poliuretanowej w taki sposób, aby uzyskać odpowiedni kształt i wymiar. Dlatego zawsze realizujemy z zegarmistrzowską precyzją zlecone nam zamówienia. Dostępne w naszej firmie maszyny umożliwiają uzyskanie znacznie krótszych czasów rozkroju, większej dokładność i powtarzalności cięcia pianki poliuretanowej.

Cięcie tkanin

Wytniemy, co tylko chcesz w każdej tkaninie. Możemy Ci zaoferować cięcie takich tkanin, jak na przykład: bawełna, filc, jedwab, len, aksamit, nylon, wiskoza, koronka, welur, tkaniny syntetyczne, polar, plus, jeans, skaj, softshell, tkaniny techniczne, tkaniny podgumowane, diagonalne oraz wiele, wiele innych. Jeżeli jakaś tkanina nie znalazła się na naszej liście, to zawsze możesz się z nami skontaktować. Pewnie możemy Ci zaoferować cięcie tej tkaniny, tylko zwyczajnie ją pominęliśmy.

Oferowane przez naszą firmę cięcie tkanin to gwarancja precyzyjnego wykończenia oraz powtarzalności. Gdy wybierzesz u nas cięcie tkanin, to nie zapewnisz sobie za jednym zamachem dwie korzyści. Pierwsza z nich to wygoda, a druga oszczędność.

Czy jesteś już zdecydowany na podjęcie z nami współpracy? Nie trać czasu, bo ktoś inny może Cię uprzedzić. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą. Cięcie tkanin jest naszą specjalnością. Świadczą o tym opinie zadowolonych klientów. Gwarantujemy bezpłatną wycenę każdego zamówienia.

Cięcie tektury

Oferujemy cięcie papieru, tektury oraz kartonu. Dostępne w naszym parku maszynowym urządzenia pozwalają na szybkie wycinanie z tych materiałów nawet najbardziej zaawansowanych kształtów. Cięcie tektury wyróżnia się bardzo dużą precyzją. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Wyceń projekt ico right

Usługi

Sprawdź nasze inne usługi.

Grawerowanie

Grawerowanie

Grawerowanie – proces pozwalający na umieszczenie wzorów, tekstów, ornamentów lub jakichkolwiek innych obrazów na dowolnej powierzchni.

Czytaj więcej
Prototypowanie

Prototypowanie

Prototypowanie – proces wstępnego przygotowania do produkcji danej realizacji. Niezwykle ważny etap, pozwalający na wychwycenie wszelkich uchybień.

Czytaj więcej