Usługi druku (druk UV, sublimacyjny): drukowanie na plexi, tkaninach, PCV

DRUK UV na tkaninach typu poliester, SAMBA oraz materiałach płaskich typu PVC, sklejka, dibond

Druk – w naszej ofercie znajduje się druk na tkaninach, oferowany w dwóch wersjach technologicznych. Wersja ekologiczna: sublimacja, potocznie określana jako „barwienie”, zaliczana jest do druku termotransferowego. Wydruki sublimacyjne charakteryzują się bardzo żywymi kolorami, odpornością na ścieranie i promieniowanie UV. Wielką zaletą tej technologii wydaje się to, że jest ona przyjazna środowisku. Drukujemy ekologicznymi, bezwonnymi tuszami wodnymi zgodnymi ze standardem OEKO-TEX, które nie emitują szkodliwych substancji chemicznych i mogą być z powodzeniem używane w produktach zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Drugim rozwiązaniem technologicznym jest DRUK UV stosowany na tkaninach i innych materiałach płaskich typu PVC, który doskonale sprawdza się przy takich rozwiązaniach jak szyldy, plansze oraz tablice informacyjne, dekoracje witryn sklepowych, zabudowa stoisk wystawienniczych, stojaki, prezentery, shelflinery, kubiki i wiele, wiele innych. Warto wspomnieć, że PCV wyśmienicie poddaje się takim zabiegom jak frezowanie i gięcie termiczne.

Wyceń projekt ico right

Usługi

Sprawdź nasze inne usługi.

Cięcie

Cięcie

Cięcie – pozwala na wycinanie różnego rodzaju komponentów o skomplikowanych kształtach w materiałach miękkich typu tkaniny, pianki, gumy, tektura itp.

Czytaj więcej
Gięcie termiczne

Gięcie termiczne

Gięcie termiczne – nowoczesna giętarka pozwala nam na zaoferowanie naszym Klientom usługi profesjonalnego gięcia materiałów, takich jak plexi, PCV, poliwęglan, HIPS.

Czytaj więcej