Usługi spawalnicze (MIG): spawanie aluminium, stali

Spawanie MIG, TIG i spawanie elektryczne łukowe,  obróbki metali-stali i aluminium

Usługi spawalnicze (MIG): spawanie aluminium, stali

Oferujemy precyzyjne spawanie aluminium. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznego spawania aluminium na najwyższym poziomie, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami. Od lat mamy w naszej ofercie usługi spawalnicze.

Dlaczego jakość spawania aluminium jest tak ważna? Z tego względu, że ta usługa powinna być wykonana dokładnie i w zgodzie z wymogami. Wiele firm nie jest w stanie zagwarantować odpowiednich norm jakościowych, ponieważ brakuje im doświadczenia. Przy spawaniu aluminium niezwykle istotny elementem jest dokładnie oczyszczenie aluminium przez wykonaniem spoiny. Nawet niewielkie zanieczyszczenia wpływają negatywnie na późniejszą wytrzymałość spawanego materiału z aluminium.

Spawanie MIG

Podczas spawania MIG źródło prądu wytwarza impuls elektryczny. Doprowadza on do powstania łuku między drutem spawalniczym podawanym z uchwytu spawalniczego a spawaną częścią. Łuk stapia ze sobą spawany materiał oraz drut. W ten sposób właśnie tworzy się spoina. Przez cały czas podajnik drutu podaje drut spawalniczy przy użyciu uchwytu spawalniczego. Z uchwytu dostarczany jest również gaz osłonowy,

Spawanie MIG polega na spawaniu elektrodą topliwą w osłonie gazu obojętnego. Nie ma on wpływu na proces spawania. Spawanie MIG jest obecnie wykorzystywane i oferowane w bardzo wielu miejscach. Najczęściej znajduje on zastosowanie w przemyśle ciężkim oraz średnim. Może się ono przydać na przykład przy budowie statków, produkowaniu konstrukcji stalowych, rurociągów oraz wyciągów ciśnieniowych. Stosuje się je również przy naprawach oraz pracach konserwacyjnych.

Spawanie stali

Stal jest jednym z najczęściej obrabianych materiałów. Wykorzystuje się ją między innymi do budowy konstrukcji metalowych. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością oraz jest stosunkowo tania. To prosty do spawania materiał. Jeżeli interesuje Cię profesjonalne spawanie stali, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą.

Usługi spawalnicze

Oferowane przez nas spawanie stali składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest oczyszczanie elementów, które mają zostać ze sobą zespawane. To gwarantuje dużą wytrzymałość spoiny. Drugi etap to usuwanie rdzy. Przed spawaniem usuwamy pokryte rdzą miejsca w materiale podstawowym. Pozostałe etapy to: likwidowanie oleju lub smaru i podgrzewanie.

Opisz swój projekt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wyceń projekt ico right

Usługi

Sprawdź nasze inne usługi.

Grawerowanie

Grawerowanie

Grawerowanie – proces pozwalający na umieszczenie wzorów, tekstów, ornamentów lub jakichkolwiek innych obrazów na dowolnej powierzchni.

Czytaj więcej
Prototypowanie

Prototypowanie

Prototypowanie – proces wstępnego przygotowania do produkcji danej realizacji. Niezwykle ważny etap, pozwalający na wychwycenie wszelkich uchybień.

Czytaj więcej