Usługi grawerowania laserem: plexi, laminatu, sklejki

 Grawerowanie tabliczek informacyjnych, dyplomów, szyldów, numerów, medale.

Usługi grawerowania laserem: plexi, laminatu, sklejki

Oferujemy usługi grawerowania laserem: plexi, laminatu, sklejki. W czasie grawerowania laserowego materiał jest tak mocno nagrzewany przez wiązkę laserową, że w zależności od długości ekspozycji, może dojść do zmiany koloru i pojawienia się kontrastu. Kolejną opcją jest wyparowanie i spalenie materiału. Otrzymany w ten sposób grawerunek laserowy jest wytrzymały oraz odporny na ścieranie.

Grawerowanie laserem

W naszej ofercie znajduje się między innymi grawerowanie laserem. Grawerujemy laserem w plexi, laminacie i sklejkach drewnianych. Wykonujemy na przykład tablice pamiątkowe, informacyjne, tabliczki na drzwi, matryce, wkłady do plombownic, czy modele do odlewów. Możemy na Twoje życzenie wypełnić również kolorem powierzchnię wygrawerowaną za pośrednictwem lasera.

Grawerowanie plexi

Interesuje Cię grawerowanie plexi za pomocą lasera? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś, bo jesteśmy specjalistami w tego rodzaju usługach. Polimetakrylan metylu bywa również nazywany szkłem akrylowym, plexi, metapleksem lub plexiglasem. Wyróżnia się ono bardzo dużą przejrzystością oraz odpornością na działanie promieni ultrafioletowych. W dodatku, też rodzaj szkła nie żółknie pod wpływem promieni słonecznych.

Grawerowanie laminatu

W naszej ofercie znajduje się grawerowanie laminatu. Możesz Ci zaproponować wykonanie identyfikatorów: firmowych, mundurowych, okolicznościowych oraz specjalistycznych na wymiar. Laminaty grawerskie mogą mieć powierzchnie metalizowane w kolorze srebrnym, złotym lub innych. Natomiast wykończenie powierzchni może być błyszczące, matowe, szlifowane lub satynowe.

Grawerowanie sklejki

Oferujemy grawerowanie laserowe sklejki oraz pozostałych materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Grawerowanie sklejek zaczęło być popularne w momencie, gdy na rynku pojawiły się plotery laserowe. Grawerujemy na tabliczkach oraz na drewnianych gadżetach.

Usługi grawerowania

Usługa grawerowania polega na umieszczaniu wzorów, napisów lub ornamentów na materiałach płaskich odpowiednich do tego rodzaju działań.

Grawerowanie laserowe zapewniamy na następujących materiałach: sklejka, MDF, czy dibond.

Dzięki grawerowaniu laserowemu możemy dla Ciebie zrealizować między innymi: logotypy, tabliczki informacyjne, dyplomy, szyldy, numery oraz medale.

Zachęcamy Cię do szczegółowego opisania nam Twojego projektu. Postaramy się znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami.

Wyceń projekt ico right

Usługi

Sprawdź nasze inne usługi.

Cięcie

Cięcie

Cięcie – pozwala na wycinanie różnego rodzaju komponentów o skomplikowanych kształtach w materiałach miękkich typu tkaniny, pianki, gumy, tektura itp.

Czytaj więcej
Prototypowanie

Prototypowanie

Prototypowanie – proces wstępnego przygotowania do produkcji danej realizacji. Niezwykle ważny etap, pozwalający na wychwycenie wszelkich uchybień.

Czytaj więcej