Wolnostojący ekspozytor produktowy

Ekspozytor produktowy wykonany z materiału plexi czarna. Zadruk bezpośredni metodą druk UV

Wolnostojący ekspozytor produktowy-stand reklamowy.


Jedna z najpopularniejszych form reklamowych do prezentacji produktu.

W obecnym świecie ilość bodźców zewnętrznych sprawia, że Twoje produkty są coraz mniej widoczne.

Twoje działania promocyjne wymagają odpowiedniej oprawy. Dzięki temu prezentowany przekaz lub sam produkt zostanie dostrzeżony przez Klienta. Wszelkiego rodzaju ekspozytory reklamowe stanowią w takich sytuacjach znakomite rozwiązanie. Formy, jakie może przybierać stojak ekspozycyjny, są różne. Może być to na przykład stand naladowy lub ekspozytor produktowy wolnostojący.

Aby dobrać najlepszą formę standu reklamowego, musimy przeanalizować jakie cechy produktu chcemy wyodrębnić. Przy wyborze standu ważne jest też to, jaki chcemy osiągnąć przekaz.

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji wolnostojących ekspozytorów. Wykonujemy je często jako autorskie propozycje. Sugerujemy Klientowi najlepsze rozwiązania. Podczas całego projektu wspieramy Cię naszą wiedzą i doświadczeniem. Oczywiście możemy też zrobić prototyp, aby wprowadzić ewentualne poprawki.

Zaprezentowany przez nas materiał POS to elegancki stojak ekspozycyjny. Stand jest przeznaczony na płyn do szyb i odmrażacz do szyb samochodowych. Produkt został wykonany z czarnej plexi. Jest zadrukowany bezpośrednio białym kolorem, farbami do druku UV i gięty na gorąco.


Jak wyglądały poszczególne etapy tworzenia wolnostojącego ekspozytora?


Pierwszym etapem produkcji było wykonanie nadruku bezpośredniego na plexi. Jest to nadruk tuszami UV, które są bardzo trwałe. Został wykonany na ploterze drukującym DURST Rho o rozdzielczości 1440 DPI. Drukowaliśmy tu tylko białym kolorem. Pojedyncze krycie tuszem UV wystarczyło, aby osiągnąć pożądany efekt. Następnie miało miejsce cięcie zadrukowanej plexi — wyfrezowanie elementów z plexi do stojaka ekspozycyjnego.

Elementy te wykonaliśmy przy pomocy frezarki Zund PN. Frezarka ta wyposażona jest w szybkoobrotowe wrzeciono frezujące o mocy 0,85 KW- tym samym doskonale nadaje się do obróbki plexi. Narzędzie to sprawia, że krawędź obrabianego materiału jest idealnie gładka. Eliminuje to konieczność polerowania krawędzi plexi. Następnie elementy tego standu reklamowego zostały wygięte termicznie. Jest to trwałe estetyczne gięcie, które pozwala nam tworzyć różne kąty widoczności Twojego standu. Ostatni etap to sklejanie ze sobą elementów standu reklamowego.Skleiliśmy stand za pomocą dedykowanego kleju bezbarwnego do plexi, który tworzy trwałą mało widoczną spoinę.


Co to jest plexi? Czyli kilka słów o samym materiale.


Do produkcji materiałów POS wykorzystuje się wiele materiałów. Jednym z tych, które doskonale nadają się do takich produkcji jest plexi. Plexi jest tworzywem sztucznym, składającym się z polimetakrylanu metylu. W swojej pierwotnej formie plexi jest materiałem bezbarwnym. Jest sztywna, ale też termoplastycznym. Pozwala to na bezproblemową obróbkę termiczną oraz kształtowanie materiału. Na plexi można wykonać nadruk bezpośredni. W prezentowanym ekspozytorze reklamowym zastosowaliśmy druk UV. Plexi jako tworzywo sztuczne znane jest również pod nazwami: szkło akrylowe, szkło organiczne, plexiglas, pleksi, metaplex, czy pleksa.


Chcesz w nietuzinkowy sposób zaprezentować swój produkt?

Kliknij poniżej i opisz swój pomysł. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wyceń projekt ico right

Nasze usługi

Zajmujemy się cięciem i frezowaniem, posiadamy specjalistyczny park maszynowy do druku (UV, sublimacja) i obróbki wykańczającej (szycie, zakuwanie oczek, laminowanie, gięcie, POS).

Frezowanie

Frezowanie

Frezowanie – wykonywane na materiałach typu drewno, plexi, PVC, dibond. Doskonale w przypadku każdego materiału drewnopochodnego lub tworzywa sztucznego, które wymaga precyzyjnej i dokładnej obróbki.

Czytaj więcej
Spawanie

Spawanie

Usługi spawania stali / aluminium – specjalizujemy się w profesjonalnym spawaniu konstrukcyjnych stali węglowych, stopowych, jak również aluminium.

Czytaj więcej