Mdf

Frezowania frontów meblowe MDF oraz panele dekoracyjne.  Formatki na potrzeby usług stolarskich.

Usługi dodatkowe

druk

Dostępny formaty [mm]

2070x2800

Dostępne grubości [mm]

12, 18

Wyceń projekt ico right

Co można zrobić z MDF-u?

Jest to podstawowy materiał, z którego produkuje się meble oraz artykuły wykończenia wnętrz takie jak listwy ozdobne lub panele ścienne. MDF sprawdza się także przy produkcji listew przypodłogowych, kasetonów, ościeżnic. Stosowany jest także jako komponent wielu innych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak panele dekoracyjne ażurowe, fronty meblowe czy litery przestrzenne.

W branży reklamowej podobnie jak dibond sklejka czy plexi wykorzystywany jest do produkcji m.in. standów reklamowych, stojaków czy ekspozytorów produktowych. Znajduje także swoje zastosowanie jako jeden z głównych komponentów do budowy stoisk targowych.

 

Jakiej obróbce można poddać MDF?

Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie w całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. Usługa cięcia MDF-u, którą oferujemy, pozwala nam na wycinanie dowolnych formatek z czy też płyt MDF ciętych na wymiar na potrzeby usług stolarskich. Inną formą obróbki, tego materiału jest frezowanie płyt MDF. Pozwala ona na wyfrezowanie różnej wielkości otworów czy wzorów.

 

Co to jest MDF?

Materiał drewnopochodny, który powstaje w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.

 

Kliknij i opisz nam swój projekt. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Realizacje

Zobacz nasze przykładowe realizacje. W jaki sposób zostały zaprojektowane i wykonane

Zawieszki tekturowe i kartonowe

Zawieszki tekturowe i kartonowe

Czytaj więcej
Ekspozytor produktowy tkaninowy

Ekspozytor produktowy tkaninowy

Czytaj więcej